• +90 532 237 88 76
  • info@shschindlers.com

Hakkımızda

Yola çıkarken en büyük motivasyonumuz Güneş enerjisinin günümüzde enerji ihtiyacımızın çoğunu karşılamak üzere kullandığımız ve hava ile sularımızı kirleten, küresel ısınmaya sebep olan fosil yakıtlarına göre çok zengin ve temiz enerji kaynağı olmasıdır.Güneşin varlığı Dünya’nın tükenmek bitmez enerji ihtiyacının vazgeçilmez en saf halidir.

Solar Panel üretiminde SH Schindler's kalitesi en güncel şekli ile eğitimli kadrosu, kalite odaklı ve müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.


Çevreye ve topluma saygılı, yenilikçi bir firma olarak,gelecekte gerekli olan her türlü Solar aksesuarları da bünyesinde üreterek, çeşitlendirmeyi hedeflemektedir.

Modern Yüzyılımızın getirmiş olduğu kolaylıklar ve yüksek hayat standartları insanları geçmişe göre maalesef daha mutlu yapamamaktadır. Çünkü insanoğlu bu nimetlerden faydalanırken hayatı bağımlı hale gelmiştir. Elektrik bağımsızlığı birçok noktada insanları bağımlılıktan kurtaracaktır. Daha özgür ve mutlu bir gelecek inşaa etmeye katkı sağlamak arzusu ile hareket etmeye devam edeceğiz.